Os 4858 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBmx765 + 842 + 2xBmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třebíč | 0.08 | 0.00 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 22.39 | V | ||
Brno-Horní Heršpice | 22.43 | 22.44 | 6 | ||
Troubsko | 22.51 | 22.51 | |||
Střelice dolní | 22.54 | 22.54 | |||
Střelice | 22.57 | 23.01 | 1 | ||
Omice | 23.04 | 23.04 | |||
Tetčice | 23.08 | 23.08 | 3 | ||
Rosice u Brna | 23.11 | 23.11 | |||
Zastávka u Brna | 23.14 | 23.15 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 23.24 | 23.24 | |||
Rapotice | 23.29 | 23.29 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 23.35 | 23.35 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 23.42 | 23.43 | 2 | ||
Studenec | 23.50 | 23.51 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 23.58 | 23.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci