Os 4845 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 13.13 | 0.00 | V | ||
Náměšť nad Oslavou | 0.00 | 12.14 | 1 | ||
Kralice nad Oslavou | 12.21 | 12.21 | 2 | ||
Rapotice | 12.28 | 12.31 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 12.35 | 12.35 | |||
Zastávka u Brna | 12.41 | 12.42 | 3 | ||
Rosice u Brna | 12.45 | 12.45 | |||
Tetčice | 12.48 | 12.49 | 3 | ||
Omice | 12.53 | 12.53 | |||
Střelice | 12.57 | 12.58 | 2 | ||
Troubsko | 13.01 | 13.02 | |||
Brno-Horní Heršpice | 13.08 | 13.08 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci