Os 4764 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 7.45 | 0.00 | 3 | ||
Letovice | 0.00 | 7.02 | 3 | ||
Rozhraní | 7.06 | 7.07 | |||
Moravská Chrastová | 7.09 | 7.10 | |||
Březová nad Svitavou | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 7.15 | 7.15 | |||
Hradec nad Svitavou | 7.21 | 7.21 | |||
Svitavy-Lány | 7.24 | 7.25 | |||
Svitavy | 7.27 | 7.29 | 3 | ||
Opatovec | 7.32 | 7.33 | |||
Opatov | 7.35 | 7.36 | 3 | ||
Semanín | 7.39 | 7.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci