Os 4733 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 20.39 | 0.00 | 2 | ||
Letovice | 0.00 | 19.02 | 4 | ||
Letovice zastávka | 19.04 | 19.05 | |||
Zboněk | 19.07 | 19.07 | |||
Svitávka | 19.10 | 19.10 | |||
Skalice nad Svitavou | 19.13 | 19.14 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 19.18 | 19.19 | |||
Rájec-Jestřebí | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Dolní Lhota | 19.25 | 19.26 | |||
Blansko město | 19.28 | 19.30 | |||
Blansko | 19.31 | 19.33 | 2 | ||
Adamov zastávka | 19.39 | 19.40 | |||
Adamov | 19.41 | 19.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 19.45 | 19.46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 19.50 | 19.51 | |||
Brno-Židenice | 19.57 | 19.58 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.02 | 20.07 | II | ||
Brno-Chrlice | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 20.23 | 20.27 | 2 | ||
Újezd u Brna | 20.28 | 20.29 | |||
Hostěrádky-Rešov | 20.32 | 20.33 | |||
Zbýšov | 20.35 | 20.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci