Os 4642 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 4xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.34 | 0.00 | II | ||
Břeclav | 0.00 | 6.39 | 1 | ||
Ladná | 6.46 | 6.46 | |||
Podivín | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Rakvice | 6.54 | 6.54 | |||
Zaječí | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Šakvice | 7.03 | 7.04 | 1/3 | ||
Popice | 7.07 | 7.07 | |||
Pouzdřany | 7.10 | 7.11 | |||
Vranovice | 7.14 | 7.15 | 1/2 | ||
Modřice | 7.26 | 7.27 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci