Os 4607 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 10.32 | 0.00 | 1 | ||
Žďár nad Sázavou | 0.00 | 7.45 | 3/5 | ||
Ostrov nad Oslavou | 7.52 | 7.52 | 1/1 | ||
Laštovičky | 7.55 | 7.56 | |||
Sklené nad Oslavou | 8.00 | 8.00 | 2/1 | ||
Křižanov | 8.06 | 8.07 | 3 | ||
Ořechov | 8.12 | 8.13 | |||
Osová Bítýška | 8.16 | 8.16 | |||
Vlkov u Tišnova | 8.19 | 8.20 | 1/1 | ||
Níhov | 8.24 | 8.24 | |||
Řikonín | 8.28 | 8.29 | 2/1 | ||
Dolní Loučky | 8.32 | 8.32 | |||
Tišnov | 8.37 | 8.41 | 3/1 | ||
Hradčany | 8.43 | 8.44 | |||
Čebín | 8.46 | 8.47 | |||
Kuřim | 8.52 | 8.53 | 2/1 | ||
Česká | 8.56 | 8.57 | |||
Brno-Řečkovice | 9.01 | 9.01 | |||
Brno-Královo Pole | 9.04 | 9.05 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 9.07 | 9.08 | |||
Brno-Židenice | 9.13 | 9.14 | |||
Brno hlavní nádraží | 9.18 | 9.23 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 9.27 | 9.27 | 7 | ||
Modřice | 9.31 | 9.32 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 9.35 | 9.35 | |||
Rajhrad | 9.37 | 9.38 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 9.41 | 9.42 | |||
Hrušovany u Brna | 9.44 | 9.45 | 2 | ||
Žabčice | 9.48 | 9.48 | |||
Vranovice | 9.53 | 9.56 | 1/1 | ||
Pouzdřany | 9.59 | 10.00 | |||
Popice | 10.03 | 10.03 | |||
Šakvice | 10.06 | 10.07 | 2 | ||
Zaječí | 10.11 | 10.12 | 1/2 | ||
Rakvice | 10.16 | 10.16 | |||
Podivín | 10.20 | 10.21 | 1/4 | ||
Ladná | 10.24 | 10.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci