R 432 „Kysuca“ | |
Řazení vlaku: 162 + 4xB249 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 8.57 | 0.00 | 2 | ||
Žilina | 0.00 | 6.37 | |||
Kysucké Nové Mesto | 6.46 | 6.47 | |||
Čadca | 7.07 | 7.10 | 3. | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 7.22 | 7.23 | 2 | ||
Třinec (Trzyniec) | 7.49 | 7.50 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.00 | 8.01 | 2 | ||
Havířov | 8.17 | 8.18 | 2 | ||
Ostrava-Vítkovice | 8.30 | 8.31 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 8.37 | 8.40 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 8.47 | 8.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci