Os 4273 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 17.14 | 0.00 | 1/2 | ||
Břeclav | 0.00 | 16.54 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 17.01 | 17.01 | |||
Moravská Nová Ves | 17.04 | 17.05 | 1/2 | ||
Lužice | 17.09 | 17.09 | 1/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci