Os 4240 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 5.25 | 0.00 | 3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 4.31 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 4.34 | 4.35 | |||
Nedakonice | 4.37 | 4.38 | 1/2 | ||
Moravský Písek zastávka | 4.42 | 4.42 | |||
Moravský Písek | 4.45 | 4.46 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 4.50 | 4.50 | 2 | ||
Rohatec | 4.56 | 4.57 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 4.59 | 4.59 | |||
Hodonín | 5.03 | 5.04 | 1/3 | ||
Lužice | 5.08 | 5.09 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 5.12 | 5.13 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 5.16 | 5.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci