Os 4063 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 7.36 | 0.00 | 3 | ||
Nezamyslice | 0.00 | 7.06 | 1 | ||
Němčice nad Hanou | 7.10 | 7.11 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 7.13 | 7.13 | |||
Kojetín | 7.17 | 7.20 | 5 | ||
Chropyně | 7.24 | 7.25 | 5 | ||
Věžky | 7.29 | 7.30 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci