Os 4060/1 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 7.51 | 0.00 | 3 | ||
Přerov | 5.53 | 0.00 | 3 | ||
Nezamyslice | 0.00 | 5.17 | 2 | ||
Němčice nad Hanou | 5.21 | 5.22 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 5.24 | 5.25 | |||
Kojetín | 5.29 | 5.30 | 3 | ||
Chropyně | 5.34 | 5.39 | 4 | ||
Věžky | 5.43 | 5.47 | 1 | ||
Přerov | 0.00 | 6.05 | 3 | ||
Rokytnice u Přerova | 6.10 | 6.10 | |||
Brodek u Přerova | 6.13 | 6.14 | 1/2 | ||
Grygov | 6.18 | 6.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.24 | 6.30 | |||
Štěpánov | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Střeň | 6.42 | 6.42 | |||
Červenka | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Moravičany | 6.54 | 6.55 | 2 | ||
Mohelnice | 6.58 | 6.59 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 7.12 | 7.15 | 2 | ||
Lupěné | 7.18 | 7.18 | |||
Hoštejn | 7.22 | 7.22 | 1 | ||
Tatenice | 7.26 | 7.27 | |||
Krasíkov | 7.29 | 7.30 | 2 | ||
Žichlínek | 7.32 | 7.33 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 7.36 | 7.36 | |||
Rudoltice v Čechách | 7.39 | 7.40 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 7.45 | 7.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci