Os 4053 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 17.53 | 0.00 | 3 | ||
Vyškov na Moravě | 0.00 | 17.01 | |||
Hoštice-Heroltice | 17.06 | 17.06 | |||
Ivanovice na Hané | 17.09 | 17.11 | 1 | ||
Chvalkovice na Hané | 17.14 | 17.15 | |||
Nezamyslice | 17.19 | 17.22 | 3 | ||
Němčice nad Hanou | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 17.30 | 17.30 | |||
Kojetín | 17.34 | 17.35 | 3 | ||
Chropyně | 17.39 | 17.40 | 5 | ||
Věžky | 17.44 | 17.47 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci