Os 4033 | |
Řazení vlaku: 242 + 4xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 13.53 | 0.00 | 2 | ||
Rájec-Jestřebí | 0.00 | 12.53 | 2 | ||
Dolní Lhota | 12.55 | 12.56 | |||
Blansko město | 12.58 | 13.00 | |||
Blansko | 13.01 | 13.03 | 2 | ||
Adamov zastávka | 13.09 | 13.10 | |||
Adamov | 13.11 | 13.12 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 13.15 | 13.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 13.20 | 13.21 | |||
Brno-Židenice | 13.26 | 13.27 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.31 | 13.37 | II | ||
Brno-Chrlice | 13.46 | 13.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci