Os 3921 | |
Řazení vlaku: 842 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 19.45 | 0.00 | 2 | ||
Kojetín | 0.00 | 18.12 | 1/1 | ||
Bezměrov | 18.16 | 18.16 | |||
Postoupky | 18.20 | 18.20 | |||
Kroměříž | 18.25 | 18.33 | 2a/3 | ||
Hulín | 18.42 | 18.43 | 2/2 | ||
Třebětice | 18.48 | 18.48 | |||
Holešov | 18.53 | 18.54 | 3 | ||
Dobrotice | 18.59 | 18.59 | |||
Jankovice | 19.02 | 19.02 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 19.05 | 19.05 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Loukov | 19.16 | 19.16 | |||
Osíčko | 19.20 | 19.21 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 19.26 | 19.26 | |||
Kunovice-Loučka | 19.29 | 19.30 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 19.34 | 19.34 | |||
Branky na Moravě | 19.38 | 19.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci