Os 3729 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 14.52 | 0.00 | 1 | ||
Zábřeh na Moravě | 0.00 | 13.45 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 13.52 | 13.53 | 2 | ||
Mohelnice | 13.57 | 13.58 | 3 | ||
Moravičany | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Červenka | 14.08 | 14.09 | 1/4 | ||
Střeň | 14.13 | 14.14 | |||
Štěpánov | 14.18 | 14.18 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 14.26 | 14.32 | |||
Grygov | 14.36 | 14.37 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 14.41 | 14.42 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 14.45 | 14.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci