Os 3722/3 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 6.20 | 0.00 | 1 | ||
Břeclav | 8.10 | 0.00 | 3 | ||
Zábřeh na Moravě | 0.00 | 5.14 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 5.21 | 5.21 | 2 | ||
Mohelnice | 5.26 | 5.27 | 3 | ||
Moravičany | 5.29 | 5.30 | 2 | ||
Červenka | 5.39 | 5.40 | 1/4 | ||
Střeň | 5.45 | 5.45 | |||
Štěpánov | 5.49 | 5.50 | 1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 5.58 | 6.00 | |||
Grygov | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 6.09 | 6.10 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 6.13 | 6.13 | |||
Přerov | 0.00 | 6.28 | 1 | ||
Horní Moštěnice | 6.32 | 6.33 | |||
Říkovice | 6.36 | 6.36 | 2 | ||
Břest | 6.39 | 6.39 | |||
Hulín | 6.43 | 6.49 | 1/2 | ||
Záhlinice | 6.51 | 6.52 | |||
Tlumačov | 6.55 | 6.56 | 2 | ||
Otrokovice | 7.00 | 7.01 | 1/3 | ||
Napajedla | 7.05 | 7.06 | 1/2 | ||
Spytihněv | 7.08 | 7.09 | |||
Huštěnovice | 7.12 | 7.12 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.16 | 7.17 | 1/3 | ||
Kostelany nad Moravou | 7.20 | 7.20 | |||
Nedakonice | 7.23 | 7.23 | 1/2 | ||
Moravský Písek zastávka | 7.27 | 7.28 | |||
Moravský Písek | 7.30 | 7.31 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 7.35 | 7.35 | 2 | ||
Rohatec | 7.41 | 7.41 | 1/3 | ||
Rohatec zastávka | 7.43 | 7.44 | |||
Hodonín | 7.48 | 7.49 | 1/3 | ||
Lužice | 7.53 | 7.54 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 7.57 | 7.58 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 8.01 | 8.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci