Os 3717 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 19.52 | 0.00 | 1 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 18.11 | 4 | ||
Třebovice v Čechách | 18.17 | 18.17 | 1/4 | ||
Rudoltice v Čechách | 18.23 | 18.24 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 18.27 | 18.27 | |||
Žichlínek | 18.31 | 18.31 | |||
Krasíkov | 18.34 | 18.34 | 1 | ||
Tatenice | 18.36 | 18.36 | |||
Hoštejn | 18.40 | 18.40 | 2 | ||
Lupěné | 18.44 | 18.44 | |||
Zábřeh na Moravě | 18.48 | 18.49 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 18.56 | 18.57 | 2 | ||
Mohelnice | 19.01 | 19.02 | 3 | ||
Moravičany | 19.05 | 19.05 | 2 | ||
Červenka | 19.12 | 19.13 | 1/4 | ||
Střeň | 19.17 | 19.17 | |||
Štěpánov | 19.21 | 19.21 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.28 | 19.32 | |||
Grygov | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 19.45 | 19.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci