Os 3611 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 13.15 | 0.00 | 3 | ||
Šumperk | 0.00 | 11.07 | 3 | ||
Bludov | 11.14 | 11.15 | 2 | ||
Bludov lázně | 11.19 | 11.19 | |||
Bohutín | 11.22 | 11.22 | |||
Bartoňov | 11.25 | 11.25 | |||
Ruda nad Moravou | 11.28 | 11.29 | 2 | ||
Komňátka | 11.33 | 11.33 | |||
Bohdíkov | 11.36 | 11.37 | 4 | ||
Raškov | 11.39 | 11.39 | |||
Hanušovice Holba | 11.43 | 11.43 | |||
Hanušovice | 11.46 | 11.52 | 2 | ||
Potůčník | 11.57 | 11.57 | |||
Jindřichov na Moravě | 12.02 | 12.06 | |||
Nové Losiny | 12.10 | 12.11 | |||
Branná | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Ostružná | 12.29 | 12.30 | 3 | ||
Ramzová | 12.35 | 12.36 | |||
Horní Lipová | 12.47 | 13.00 | 2 | ||
Lipová Lázně | 13.07 | 13.08 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 13.11 | 13.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci