Os 3521 | |
Řazení vlaku: 851 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domašov nad Bystřicí | 7.20 | 0.00 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 6.35 | |||
Bystrovany | 6.41 | 6.41 | |||
Velká Bystřice | 6.43 | 6.46 | 2 | ||
Velká Bystřice zastávka | 6.48 | 6.48 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 6.52 | 6.54 | 3 | ||
Hlubočky zastávka | 6.56 | 6.56 | |||
Hlubočky | 6.59 | 7.00 | |||
Hrubá Voda zastávka | 7.03 | 7.03 | |||
Hrubá Voda | 7.06 | 7.07 | 3 | ||
Hrubá Voda-Smilov | 7.10 | 7.11 | |||
Jívová | 7.14 | 7.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci