Os 3332 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.54 | 0.00 | |||
Hranice na Moravě | 0.00 | 6.58 | 3/1 | ||
Drahotuše | 7.01 | 7.02 | 1/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 7.07 | 7.08 | 1/2 | ||
Osek nad Bečvou | 7.12 | 7.12 | |||
Prosenice | 7.15 | 7.15 | 2 | ||
Přerov | 7.21 | 7.35 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 7.40 | 7.40 | |||
Brodek u Přerova | 7.43 | 7.44 | 1/2 | ||
Grygov | 7.48 | 7.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci