Os 3311 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 13.30 | 0.00 | 2 | ||
Přerov | 0.00 | 11.58 | 2 | ||
Prosenice | 12.03 | 12.04 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 12.06 | 12.06 | |||
Lipník nad Bečvou | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Drahotuše | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 12.21 | 12.30 | 3/2 | ||
Bělotín | 12.34 | 12.34 | |||
Polom | 12.38 | 12.38 | 1/1 | ||
Jeseník nad Odrou | 12.43 | 12.43 | |||
Suchdol nad Odrou | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Hladké Životice | 12.51 | 12.51 | |||
Studénka | 12.56 | 12.57 | 2 | ||
Jistebník | 13.02 | 13.03 | 1 | ||
Polanka nad Odrou | 13.06 | 13.06 | |||
Ostrava-Svinov | 13.10 | 13.13 | 3 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 13.17 | 13.17 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 13.20 | 13.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci