Os 3215 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Považská Bystrica | 21.54 | 0.00 | 1. | ||
Přerov | 0.00 | 18.58 | 2 | ||
Prosenice | 19.03 | 19.04 | 2 | ||
Osek nad Bečvou | 19.06 | 19.06 | |||
Lipník nad Bečvou | 19.10 | 19.11 | 2 | ||
Drahotuše | 19.16 | 19.17 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 19.22 | 19.31 | 2/1 | ||
Hranice na Moravě město | 19.36 | 19.37 | 3 | ||
Teplice nad Bečvou | 19.39 | 19.40 | |||
Černotín | 19.42 | 19.42 | |||
Špičky | 19.46 | 19.46 | |||
Milotice nad Bečvou | 19.48 | 19.49 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 19.51 | 19.52 | 3 | ||
Lhotka nad Bečvou | 19.57 | 19.57 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 20.02 | 20.06 | 3 | ||
Brňov | 20.10 | 20.10 | |||
Bystřička | 20.13 | 20.13 | |||
Jablůnka | 20.18 | 20.18 | 4 | ||
Vsetín | 20.24 | 20.27 | 5 | ||
Leskovec | 20.32 | 20.32 | |||
Valašská Polanka | 20.36 | 20.36 | 2 | ||
Lužná u Vsetína | 20.39 | 20.39 | |||
Lidečko | 20.42 | 20.42 | |||
Lidečko ves | 20.44 | 20.45 | |||
Horní Lideč | 20.48 | 21.08 | 4 | ||
Střelná | 21.12 | 21.12 | |||
Strelenka | 21.16 | 21.16 | |||
Lysá pod Makytou | 21.20 | 21.21 | |||
Lúky pod Makytou | 21.23 | 21.24 | |||
Zariečie | 21.26 | 21.26 | |||
Dohňany | 21.30 | 21.31 | |||
Púchov zastávka | 21.34 | 21.35 | |||
Púchov závody | 21.37 | 21.37 | |||
Púchov | 21.40 | 21.41 | |||
Nosice | 21.44 | 21.44 | |||
Milochov | 21.48 | 21.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci