Os 3109 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 23.38 | 0.00 | frýdlantské II/2 | ||
Valašské Meziříčí | 0.00 | 21.32 | 2 | ||
Hostašovice | 21.41 | 21.42 | 4 | ||
Mořkov hlavní trať | 21.47 | 21.47 | |||
Veřovice | 21.54 | 21.55 | 3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 22.02 | 22.02 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 22.05 | 22.24 | 3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 22.32 | 22.33 | 2 | ||
Čeladná | 22.37 | 22.38 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 22.44 | 22.45 | 2 | ||
Pržno | 22.49 | 22.49 | |||
Baška | 22.53 | 22.54 | 3 | ||
Frýdek-Místek | 22.58 | 23.02 | 2 | ||
Lískovec u Frýdku | 23.06 | 23.07 | 4 | ||
Paskov | 23.13 | 23.13 | 1/1 | ||
Vratimov | 23.18 | 23.19 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 23.22 | 23.26 | 2 | ||
Ostrava střed | 23.32 | 23.33 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 23.35 | 23.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci