Os 28485 „Peklík“ | |
Řazení vlaku: 801 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 17.52 | 0.00 | 3 | ||
Netolice | 0.00 | 16.15 | 2 | ||
Netolice zastávka | 16.19 | 16.20 | |||
Holečkov | 16.23 | 16.24 | |||
Malovice u Netolic | 16.27 | 16.28 | |||
Malovičky | 16.30 | 16.31 | |||
Libějovice | 16.32 | 16.33 | |||
Dívčice | 16.42 | 17.21 | 1 | ||
Zbudov | 17.24 | 17.25 | |||
Zliv | 17.30 | 17.31 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 17.47 | 17.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci