Os 28410 | |
Řazení vlaku: 113 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 14.50 | 0.00 | 2 | ||
Tábor | 0.00 | 14.02 | bechyňské | ||
Horky u Tábora | 14.10 | 14.10 | |||
Slapy | 14.14 | 14.15 | 2 | ||
Libějice | 14.17 | 14.17 | |||
Malšice | 14.21 | 14.23 | 2 | ||
Čenkov u Malšic | 14.26 | 14.26 | |||
Třebelice | 14.29 | 14.29 | |||
Všechlapy | 14.30 | 14.30 | |||
Bechyňská Smoleč | 14.34 | 14.34 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Bežerovice | 14.44 | 14.44 | |||
Bechyně zastávka | 14.47 | 14.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci