Os 27728 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 17.56 | 0.00 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 0.00 | 17.06 | 1/2 | ||
Běleč | 17.12 | 17.12 | |||
Liteň | 17.16 | 17.19 | 2 | ||
Skuhrov pod Brdy | 17.24 | 17.24 | |||
Nesvačily | 17.28 | 17.28 | |||
Všeradice | 17.31 | 17.31 | |||
Vižina | 17.34 | 17.34 | |||
Osov | 17.38 | 17.38 | |||
Hostomice pod Brdy | 17.42 | 17.44 | 2 | ||
Radouš | 17.47 | 17.47 | |||
Neumětely | 17.50 | 17.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci