Os 27721 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 4.59 | 0.00 | 1/2 | ||
Lochovice | 0.00 | 4.15 | 2 | ||
Neumětely | 4.21 | 4.21 | |||
Radouš | 4.22 | 4.22 | |||
Hostomice pod Brdy | 4.26 | 4.27 | 2 | ||
Osov | 4.31 | 4.31 | |||
Vižina | 4.35 | 4.35 | |||
Všeradice | 4.37 | 4.37 | |||
Nesvačily | 4.40 | 4.40 | |||
Skuhrov pod Brdy | 4.43 | 4.43 | |||
Liteň | 4.48 | 4.51 | 2 | ||
Běleč | 4.54 | 4.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci