Os 25223 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 7.29 | 0.00 | 3 | ||
Rokytnice v Orlických horách | 0.00 | 6.29 | 2 | ||
Pěčín | 6.35 | 6.35 | |||
Slatina nad Zdobnicí | 6.44 | 6.45 | 2 | ||
Rybná nad Zdobnicí | 6.50 | 6.50 | |||
Peklo nad Zdobnicí | 6.55 | 6.55 | |||
Vamberk | 6.58 | 7.00 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 7.04 | 7.11 | 2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 7.15 | 7.16 | |||
Častolovice | 7.19 | 7.20 | 3 | ||
Čestice | 7.23 | 7.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci