Os 24762 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 6.20 | 0.00 | 3 | ||
Moravská Třebová | 0.00 | 5.41 | 2 | ||
Kunčina | 5.47 | 5.47 | |||
Mladějov na Moravě | 5.55 | 5.56 | 3 | ||
Trpík | 6.00 | 6.00 | |||
Anenská Studánka | 6.03 | 6.03 | |||
Třebovice v Čechách | 6.11 | 6.12 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci