Os 2208 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdtee286 + 2xBtee285 + Bdtee286 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šatov | 10.21 | 0.00 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 7.55 | 0.00 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 7.20 | 1vlevo/1 | ||
Uherské Hradiště | 7.26 | 7.34 | 2 | ||
Kunovice zastávka | 7.38 | 7.39 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 7.42 | 7.42 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.44 | 7.45 | 3 | ||
Uherský Ostroh | 7.49 | 7.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci