Sp 1941 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 19.20 | 0.00 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 18.19 | 3 | ||
Veleliby | 18.23 | 18.23 | 3 | ||
Oskořínek | 18.30 | 18.30 | |||
Křinec | 18.36 | 18.37 | 3 | ||
Rožďalovice | 18.44 | 18.45 | 2 | ||
Kopidlno | 18.53 | 19.02 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci