Os 19114 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 14.46 | 0.00 | 1 | ||
Trhový Štěpánov | 0.00 | 13.27 | 2 | ||
Zdislavice | 13.33 | 13.33 | |||
Bolina | 13.37 | 13.37 | |||
Vlašim zastávka | 13.43 | 13.43 | |||
Vlašim | 13.45 | 14.03 | 2 | ||
Znosim | 14.07 | 14.07 | |||
Domašín | 14.15 | 14.15 | |||
Lhota Veselka | 14.19 | 14.19 | |||
Městečko u Benešova | 14.22 | 14.22 | |||
Postupice | 14.27 | 14.29 | 2 | ||
Dobříčkov | 14.32 | 14.32 | |||
Struhařov | 14.36 | 14.36 | |||
Myslíč | 14.39 | 14.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci