Os 19041 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 16.10 | 0.00 | 2 | ||
Vrané nad Vltavou | 0.00 | 15.10 | 2 | ||
Skochovice | 15.12 | 15.12 | |||
Měchenice | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Klínec | 15.22 | 15.22 | |||
Bojov | 15.27 | 15.27 | |||
Bojanovice | 15.31 | 15.31 | |||
Čisovice | 15.35 | 15.36 | 3 | ||
Rymaně | 15.43 | 15.43 | |||
Mníšek pod Brdy | 15.45 | 15.46 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 15.52 | 15.52 | |||
Malá Hraštice | 15.56 | 15.56 | |||
Mokrovraty | 16.02 | 16.02 | |||
Stará Huť | 16.07 | 16.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci