Sp 1836 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 23.57 | 0.00 | 7 | ||
České Budějovice | 0.00 | 21.05 | 3 | ||
České Budějovice severní zastávka | 21.08 | 21.09 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 21.15 | 21.16 | 3 | ||
Ševětín | 21.26 | 21.27 | 2 | ||
Neplachov | 21.30 | 21.31 | |||
Dynín | 21.33 | 21.34 | 3 | ||
Horusice | 21.38 | 21.38 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 21.41 | 21.41 | |||
Veselí nad Lužnicí | 21.45 | 21.47 | 3 | ||
Soběslav | 21.52 | 21.52 | 2 | ||
Roudná | 21.57 | 21.57 | 2 | ||
Planá nad Lužnicí | 22.04 | 22.05 | 2/2 | ||
Sezimovo Ústí | 22.09 | 22.09 | |||
Tábor | 22.15 | 22.17 | 1/3 | ||
Chotoviny | 22.24 | 22.25 | 3 | ||
Střezimíř | 22.35 | 22.35 | 3 | ||
Heřmaničky | 22.42 | 22.43 | 2 | ||
Votice | 22.47 | 22.48 | 3 | ||
Olbramovice | 22.51 | 22.52 | 3 | ||
Benešov u Prahy | 23.03 | 23.05 | 2 | ||
Praha-Hostivař | 23.45 | 23.45 | 4 | ||
Praha-Vršovice | 23.52 | 23.53 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci