Os 18267/6 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Netolice | 16.06 | 0.00 | 2 | ||
Číčenice | 0.00 | 15.37 | 3 | ||
Záblatíčko | 15.41 | 15.41 | |||
Dívčice | 15.45 | 15.47 | 1 | ||
Libějovice | 15.54 | 15.54 | |||
Malovičky | 15.55 | 15.55 | |||
Malovice u Netolic | 15.57 | 15.57 | |||
Holečkov | 15.59 | 15.59 | |||
Netolice zastávka | 16.02 | 16.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci