EC 176 | |
Řazení vlaku: 371 + Bimdz268.9 + 2xBpmz294.561 + Bpmbz295.773 + Bvmsz186.973 + WRmz134.561 + Apmz125.561 + Avmz109.561 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 8.25 | 6 | ||
Praha-Holešovice | 8.35 | 8.36 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.39 | 9.40 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.56 | 9.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci