Os 17553 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 18.02 | 0.00 | 3 | ||
Domažlice | 0.00 | 17.05 | 5 | ||
Spáňov | 17.11 | 17.11 | |||
Kout na Šumavě | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Starec | 17.19 | 17.19 | |||
Kdyně | 17.23 | 17.25 | 2 | ||
Chodská Lhota | 17.30 | 17.30 | |||
Dobříkov na Šumavě | 17.33 | 17.34 | 2 | ||
Loučim | 17.37 | 17.38 | |||
Pocinovice | 17.41 | 17.42 | 2 | ||
Úborsko | 17.45 | 17.46 | |||
Dubová Lhota | 17.48 | 17.49 | |||
Janovice nad Úhlavou | 17.52 | 17.53 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 17.58 | 17.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci