Os 17542 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 10.22 | 0.00 | 2 | ||
Klatovy | 0.00 | 6.16 | 3 | ||
Bezděkov u Klatov | 6.20 | 6.20 | |||
Janovice nad Úhlavou | 6.25 | 6.26 | 1 | ||
Dubová Lhota | 6.30 | 6.31 | |||
Úborsko | 6.34 | 6.34 | |||
Pocinovice | 6.40 | 6.42 | 2 | ||
Loučim | 6.47 | 6.48 | |||
Dobříkov na Šumavě | 6.52 | 6.52 | 2 | ||
Chodská Lhota | 6.55 | 6.56 | |||
Kdyně | 7.01 | 7.02 | 3 | ||
Starec | 7.05 | 7.05 | |||
Kout na Šumavě | 7.08 | 7.08 | 2 | ||
Spáňov | 7.13 | 7.13 | |||
Domažlice | 7.21 | 7.52 | 4 | ||
Domažlice město | 7.54 | 7.54 | |||
Havlovice | 8.00 | 8.01 | 2 | ||
Pila | 8.03 | 8.03 | |||
Trhanov | 8.06 | 8.06 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 8.10 | 8.11 | 2 | ||
Postřekov | 8.15 | 8.15 | 2 | ||
Nový Kramolín | 8.19 | 8.19 | |||
Vlkanov | 8.21 | 8.21 | |||
Poběžovice | 8.26 | 8.39 | 2 | ||
Mutěnín | 8.47 | 8.47 | |||
Hostouň | 8.50 | 8.51 | 2 | ||
Svržno | 8.54 | 8.54 | |||
Újezd Svatého Kříže | 8.57 | 8.57 | |||
Bělá nad Radbuzou | 9.01 | 9.11 | 2 | ||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 9.13 | 9.14 | |||
Třemešné pod Přimdou | 9.22 | 9.23 | 2 | ||
Dubec | 9.26 | 9.26 | |||
Borek u Tachova | 9.30 | 9.31 | |||
Stráž u Tachova | 9.36 | 9.38 | 2 | ||
Bor zastávka | 9.43 | 9.43 | |||
Bor | 9.47 | 9.50 | 2 | ||
Doly | 9.55 | 9.55 | |||
Staré Sedliště | 9.59 | 10.01 | 2 | ||
Pernolec | 10.08 | 10.08 | |||
Malý Rapotín | 10.12 | 10.13 | |||
Tachov zastávka | 10.15 | 10.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci