Sp 1747 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn750 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 17.15 | 0.00 | 3 | ||
Meziměstí | 0.00 | 15.32 | |||
Teplice nad Metují | 15.43 | 15.44 | |||
Česká Metuje | 15.49 | 15.50 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 15.52 | 15.53 | |||
Police nad Metují | 15.56 | 15.56 | 2 | ||
Hronov | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Náchod | 16.10 | 16.13 | 1 | ||
Nové Město nad Metují | 16.25 | 16.26 | 1 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 16.51 | 16.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci