Os 17408 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 14.47 | 0.00 | 4 | ||
Staňkov | 0.00 | 13.33 | 1 | ||
Křenovy | 13.39 | 13.39 | |||
Semošice-Peřina | 13.42 | 13.42 | |||
Semošice | 13.45 | 13.45 | |||
Horšovský Týn | 13.50 | 14.29 | 2 | ||
Mašovice | 14.33 | 14.34 | |||
Meclov | 14.37 | 14.37 | 2 | ||
Ohnišťovice | 14.40 | 14.41 | |||
Zámělíč | 14.43 | 14.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci