Sp 1731 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice | 20.12 | 0.00 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 17.31 | III | ||
Slavkov u Brna | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Bučovice | 18.07 | 18.08 | 4 | ||
Nesovice | 18.14 | 18.15 | 3 | ||
Nemotice | 18.23 | 18.23 | 3 | ||
Kyjov | 18.36 | 18.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 18.41 | 18.42 | |||
Vracov | 18.50 | 18.50 | |||
Bzenec | 18.54 | 18.55 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 19.05 | 19.07 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 19.11 | 19.15 | 1 | ||
Ostrožská Nová Ves | 19.19 | 19.20 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 19.24 | 19.24 | |||
Kunovice | 19.27 | 19.31 | 3 | ||
Vésky | 19.34 | 19.34 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 19.37 | 19.37 | |||
Hradčovice | 19.42 | 19.42 | 2 | ||
Havřice | 19.47 | 19.47 | |||
Uherský Brod | 19.50 | 19.52 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 19.56 | 19.57 | 3 | ||
Šumice | 20.01 | 20.01 | |||
Nezdenice | 20.04 | 20.05 | 3 | ||
Záhorovice | 20.08 | 20.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci