..: Trasa vlaku EC 173 Vindobona - JŘ 2008 :..
EC 173 „Vindobona“
Řazení vlaku: 371 + Avmz109.561 + Ampz143 + WRmz815 + 2xBmz241 + 2xBmz245 + 2xBmpz73 + Bpmdz295.973  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Děčín hlavní nádraží  11.57 11.59 2
  Ústí nad Labem hlavní nádraží  12.14 12.15 3
  Praha-Holešovice  13.18 13.33 3
  Kolín  14.11 14.12 2
  Pardubice hlavní nádraží  14.34 14.36 4
  Česká Třebová  15.10 15.11 4
  Brno hlavní nádraží  16.15 16.17 I
  Břeclav  16.49 16.58 2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci