Sp 1708 | |
Řazení vlaku: 749 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.02 | 0.00 | |||
Jeseník | 0.00 | 18.59 | 3 | ||
Lipová Lázně | 19.06 | 19.09 | 2 | ||
Horní Lipová | 19.16 | 19.17 | 2 | ||
Ramzová | 19.27 | 19.27 | |||
Ostružná | 19.31 | 19.31 | 3 | ||
Branná | 19.40 | 19.41 | 2 | ||
Jindřichov na Moravě | 19.51 | 19.51 | |||
Hanušovice | 20.00 | 20.01 | 3 | ||
Bohdíkov | 20.06 | 20.07 | 4 | ||
Ruda nad Moravou | 20.12 | 20.13 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 20.30 | 20.31 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci