Os 16920 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 14.45 | 0.00 | 2 | ||
Lovosice | 0.00 | 13.01 | 3 | ||
Sulejovice | 13.04 | 13.05 | |||
Čížkovice | 13.08 | 13.09 | 3 | ||
Úpohlavy | 13.13 | 13.13 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 13.19 | 13.19 | 1 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 13.22 | 13.22 | |||
Libochovice | 13.25 | 13.30 | 4 | ||
Libochovice město | 13.35 | 13.42 | |||
Dubany | 13.45 | 13.45 | |||
Křesín | 13.49 | 13.49 | |||
Koštice nad Ohří | 13.52 | 13.55 | 3 | ||
Pátek | 14.01 | 14.02 | |||
Radonice nad Ohří | 14.04 | 14.05 | |||
Slavětín nad Ohří | 14.09 | 14.10 | |||
Veltěže | 14.14 | 14.14 | |||
Louny | 14.19 | 14.28 | 5 | ||
Louny střed | 14.31 | 14.31 | |||
Louny město | 14.32 | 14.32 | |||
Březno u Postoloprt | 14.39 | 14.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci