Sp 1690 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 1.58 | 0.00 | 4 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 0.48 | 2 | ||
Ústí nad Labem západ | 0.50 | 0.51 | 2 | ||
Bohosudov | 1.01 | 1.02 | 2 | ||
Proboštov | 1.05 | 1.06 | |||
Teplice v Čechách | 1.08 | 1.09 | 2 | ||
Řetenice | 1.11 | 1.12 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 1.14 | 1.15 | 2 | ||
Duchcov | 1.18 | 1.19 | |||
Bílina | 1.26 | 1.27 | 2 | ||
Most | 1.37 | 1.38 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 1.50 | 1.51 | |||
Odb Chomutov město | 1.54 | 1.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci