Sp 1676 „Pernštejn“ | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 10.23 | 0.00 | 1/1 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 8.19 | II | ||
Brno-Královo Pole | 8.29 | 8.30 | 3/2 | ||
Kuřim | 8.37 | 8.38 | 3/2 | ||
Tišnov | 8.47 | 8.50 | 2/4 | ||
Doubravník | 9.06 | 9.07 | |||
Nedvědice | 9.12 | 9.13 | 3 | ||
Rožná | 9.24 | 9.25 | 1/2 | ||
Bystřice nad Pernštejnem | 9.35 | 9.36 | 1/2 | ||
Rozsochy | 9.43 | 9.43 | |||
Rovné-Divišov | 9.46 | 9.47 | |||
Olešná na Moravě | 9.54 | 9.54 | |||
Nové Město na Moravě | 10.00 | 10.03 | 2 | ||
Nové Město na Moravě zastávka | 10.06 | 10.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci