Os 16451 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 6.47 | 0.00 | 2 | ||
Mladějov v Čechách | 0.00 | 6.16 | 2 | ||
Hrdoňovice | 6.21 | 6.21 | |||
Libuň | 6.26 | 6.28 | 3 | ||
Kněžnice | 6.31 | 6.31 | |||
Cidlina | 6.33 | 6.33 | |||
Kyje u Jičína | 6.38 | 6.38 | |||
Ploužnice | 6.42 | 6.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci