Os 15760 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 14.34 | 0.00 | 3 | ||
Teplice nad Metují | 0.00 | 13.21 | |||
Teplice nad Metují město | 13.24 | 13.24 | |||
Teplice nad Metují skály | 13.28 | 13.28 | |||
Adršpach | 13.33 | 13.35 | 2 | ||
Horní Adršpach | 13.43 | 13.43 | |||
Hodkovice u Trutnova | 13.47 | 13.47 | |||
Janovice u Trutnova | 13.51 | 13.53 | 2 | ||
Radvanice | 14.01 | 14.05 | 3 | ||
Chvaleč | 14.11 | 14.13 | 2 | ||
Petříkovice | 14.19 | 14.19 | |||
Lhota u Trutnova | 14.23 | 14.23 | |||
Trutnov zastávka | 14.27 | 14.27 | |||
Trutnov střed | 14.29 | 14.30 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci