Os 15759 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice nad Metují | 12.40 | 0.00 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 0.00 | 11.08 | 3 | ||
Trutnov střed | 11.12 | 11.17 | 4 | ||
Trutnov zastávka | 11.19 | 11.19 | |||
Lhota u Trutnova | 11.23 | 11.23 | |||
Petříkovice | 11.28 | 11.28 | |||
Chvaleč | 11.36 | 11.38 | 2 | ||
Radvanice | 11.45 | 11.52 | 2 | ||
Janovice u Trutnova | 11.59 | 12.11 | 2 | ||
Hodkovice u Trutnova | 12.15 | 12.15 | |||
Horní Adršpach | 12.20 | 12.20 | |||
Adršpach | 12.25 | 12.27 | 2 | ||
Teplice nad Metují skály | 12.33 | 12.33 | |||
Teplice nad Metují město | 12.37 | 12.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci