Os 15005 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 7.40 | 0.00 | 1A | ||
Litomyšl | 0.00 | 6.49 | 1 | ||
Litomyšl zastávka | 6.52 | 6.53 | |||
Litomyšl-Nedošín | 6.56 | 6.56 | |||
Tržek | 7.00 | 7.00 | |||
Řídký | 7.02 | 7.03 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 7.06 | 7.07 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 7.09 | 7.10 | 2 | ||
Hrušová | 7.12 | 7.12 | |||
Džbánov | 7.16 | 7.16 | |||
Vysoké Mýto město | 7.21 | 7.23 | |||
Vysoké Mýto | 7.26 | 7.27 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 7.31 | 7.32 | |||
Dvořisko | 7.35 | 7.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci